| Ramonika_5243 a întrebat:

Ce parere aveti despre exercitiile Pilates pentru abdomen si fese? Ajuta la slabit sau doar intaresc muschii? Am 1, 71 si 60 de kg...si as vrea sa scap de burtica si solduri si ma gandeam sa ma apuc de aceste exercitii deoarece in 2 saptamani plec la mare si.na...big grin [dau funditakiss]

2 răspunsuri:
| cristinaxt a răspuns:

Nu slabesc deloc...happy sunt doar pentru tonifiere. incearca ceva step sau tae-bowinking

| Chocolate a răspuns:

Http://forum.slabute.ro/register.php?prieten=1587023181 site-ul asta te va ajuta mult! Fă-ţi cont şi alatura-te slabutelor pentru a deveni exact cum vrei tu!