| anonim_4396 a întrebat:

Exercitiile "pilates"sunt ca exercitii oarecare sau au ceva in plus care te ajuta sa slabesti mai mult? Se pot face acasa?

1 răspuns:
| RandomGirl a răspuns:

Se pot face acasa gasesti pe net (to rr enturi, daca te intrebi de ce am scris asa incearca sa postezi un mesaj care sa contina acest cuvant sa vezi ce se intampla). Sunt exercitii speciale pentru femei care iti lucreaza talia, soldurile, picioarele etc. Am lucrat si eu intr-o perioada si chiar mi s-au parut bune.
Dar acum eu fac zumba, sunt videoclipuri pe YT, adica dansezi pe muzica diverse coregrafii. Imi place foarte mult, pe langa faptul ca faci aerobic, deci arzi calorii, nu simti cum trece timpul, dar na depinde si de dispozitia ta happy