| Allexandra13 a întrebat:

Exercitiile pentru fese ajuta sa slabesti? Adica, daca fac exercitii pentru fese pot da si burta jos?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Slabire locala nu exista, dar daca faci exercitii si ai o alimentatie corespunzatoare o sa slabesti peste tot, la burta se slabeste cel mai greu apropo de acolo pleaca ultima oara grasimea happy

| Allexandra13 explică (pentru HadesSs):

Ok. multumesc, ar fi fost bine daca exercitiile pentru fese ar fi ajutat si la burta?

| HadesSs a răspuns (pentru Allexandra13):

Orice exercitiu ajuta la slabit happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Burta se da jos foarte greu! Se pune asa repede dar cand e sa scapi de ea...
Uite poate te ajuta

https://youtu.be/DZ6voLaG9_I