| crazyhye a întrebat:

Exista cum va in Romania vreo tabara pentru persoane grase cu personal specializat sa le ajute sa slabeasca?
P.S: Daca cunostati una va rog sa imi dati mai multe detalii.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Persoana grasă trebuie să învețe să mănânce, să combine corect alimentele, hidratare și mult sport.
Exclus sedentarismul și înfometarea.
Obligatoriu analize de specialitate pentru a vedea dacă nu este de natură medicală!
Pa, pa.

| SpookyKid a răspuns:

Nu cunosc niciuna dar daca vrei te poti inscrie intr-o tabara de aventura, acolo se face mult sport si o sa slabesti