| xGwenX a întrebat:

Exista exercitii pentru tonifierea si stimularea cresterii sanilor cum exista si pentru fund?
funda**

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Da, uite:
http://exercitiimarireasanilor.com/

Numai bine!

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

I spui lu prietenu tau sa iti maseze bine sani si atunci vor creste.

| pcris a răspuns (pentru Jameson):

big grin corect.
Ce or avea fetele astea in cap? Baietilor nu le pasa de asta...

| Scarecrow a răspuns:

Da,adu`i la mine laughing)

| ccriss a răspuns:

Da adica asa se zicee straight face dar scrie pe google.Mi lene sa caut acum :*

| StewartCassie a răspuns:

Buna. Pentru tonifierea pielii poti manca pepene galben(doar pepene) timp de 2-3 zile. Pentru sani sau fund este bine sa-ti faci ''masaj'' cu uleiuri sau ceva, ca la un salon. :-).

| irinamaria a răspuns:

Hm...nu stiu cat de bune sunt dar.rolling on the floor)))))