| by_gaby a întrebat:

Exista la noi eyeliner sub forma de crema? Eu in magazinele offline nu am vazut asa ceva. De unde as putea lua online si sa fie si de calitate? Ati folosit fetelor? Ce imi puteti spune?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa de creioane de ochi, lichid pentru contur sau make up, ca mai ai de stat in casa cel putin 1-2 luni si apoi vine vara, cand, chiar nu vei avea nevoie de make up, ca se scurge pe fata din cauza caldurii si a transpiratiei.