| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune toate magazinele online de genul okazii.ro pe care le stiti?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Okazii.ro nu este un magazin online ci un portal de vanzari unde oricine (persoana fizica sau juridica) poate vinde orice. Din aceeasi categorie sunt www.olx.ro si www.lajumate.ro

6 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O sa vezi ca : daca altii vor munci sa gaseasca ce ai tu nevoie, o sa te ingrsi cat vaca lui Fernandel si o sa ceri retete naturiste de slabit.winking laughing

| WolfYTB a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Acest site este pentru a cere ajutor, pareri etc.Deci am tot dreptul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru WolfYTB):

Felicitari! Te stiu un OM care pricepi gluma. Bafta deasa si mult succes!

| WolfYTB a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Hehe