| chels95 a întrebat:

Exista magazine(in afara de cele online) de haine/incaltaminte unde poti sa returnezi produsele si sa primesti banii inapoi? Daca da, care?

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Deichmann

| ASIGURATORUL a răspuns:

Da, de exemplu miniprix au preturi foarte bune, lucruri (imbracaminte si incaltaminte ) noi din material foarte bun si preturile extrem de mici. Daca esti din Buc. ti-l recomand, au pe Ion Mihalache si la Romana. Poti returna ce ai cumparat cu bonul de casa.Shopping placut!

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi