| NuConteazăCine a întrebat:

Exista magazine oficiale Hermes in Romania? Si cum pot sa-mi dau seama daca o geanta e fake?

Răspuns Câştigător
| Saveryo a răspuns:

Da, la Cluj si iti dai seama imediat.la cusatura, la scrisul aiurea si la culoare. Geanta Fake va fi mai decolorata si cusaturile nu-s perfecte, materialul intern va fi foarte decolorat.
Ia geanta in mana una originala e foarte grea! Un fake e f usor!
Fermuarul este culoarea gentii poarta insigna gentii si cand il inchizi nu suna aproape deloc iar la un fake suna.
Bafta!
PS: o poti comanda online

| NuConteazăCine explică (pentru Saveryo):

In Bucuresti nu exista magazin?

2 răspunsuri:
| rexxx a răspuns:

No sa poti sa-ti dai seama daca e originala sau nu doar daca mergi cu un expert in haine de lux (banuiesc ca daca ai sa dai ej de mii de euro pe o genta hermes iti permiti si un expert) daca dai un ban fii sigura ca il dai pe ce trebuie nu te lua dupa astia de pe TPU