| anonim_4396 a întrebat:

Exista o ascutitoare anume pentru creionul de ochi sau se ascute cu ascutitoare?

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poti sa ascuti creioanele de ochi cu ce ascutitoare vrei.Si cu cele obisnuite dar si cu cele specialebig grin
Exista unele creioane care au ascutitoare pe post de capacwinking

| cretzufinish a răspuns:

Da... exista ascutitoare speciala pentru dermatograf. Gasesti si in comert si prin cataloagele de la Avon sau Oriflame. Costa pana-n 5 lei. Arata cam asa: http://img.kudika.ro/......767016.jpg asa http://www.comandaproduseavon.com/images/ascutitoare-creioane-avon.jpg sau asa http://best-shop.ucoz.com/Produse/PICT0165.JPG pentru diferite dimensiuni. Papa

| EUSIATIT a răspuns:

Sunt ascutitori speciale direct de la firmele de cosmetice[avone oriflame

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

la avon este o ascutitoare speciala eu una mi-am strikat un creion intreg de la ascutitoarea normala care era cea mai buna si vreau sa incerc una de la avon:)
http://3.bp.blogspot.com/......00/022.jpg
uite un link cu ascutitoare din campania 11

| lavynika a răspuns:

Da, exista la avon o ascutitoare speciala, si costa in jur de 6 lei.

| mymy a răspuns:

Exista la cele care au ascutitoare adaca primesti ascutitoarea cu el sau ceva de genu ascutitoarea este in capac dar in rest il ascuti cu ascutitoare normala

| ily kim nam gil a răspuns:

O ascutitoare normala eu asta folosescwinking

| mrrry a răspuns:

Exista ascutitoare speciala se cumpara din magazine sau de la avonhappy

| scumpik010 a răspuns:

Se ascute cu una normala, nu are ascutitoare speciala...

| lil_2808 a răspuns:

Da se ascut cu ascutitoarea. De obicei sunt alea din fier.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc o ascutitoare obisnuita.
cred ca sunt la fel:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si ascutitori speciale pentru creioanele de ochi, dar merg ascutite si cu ascutitori obisnuite.

| Bucuriedeculori a răspuns:

Se ascute cu ascutitoarea.big grin

| titza10 a răspuns:

Eu il ascut cu cea normala si nu am avut probleme pana acum

| anonima3826 a răspuns:

Creioanele de ochi se pot ascuti cu orice ascutitoare