| michelle2221 a întrebat:

Exista o metoda care sa te ajute sa iti steie parul intins pentru cateva saptamani sau chiar luni? Daca da care? Multumesc dau Funda.

Răspuns Câştigător
| truesensation a răspuns:

Exista o solutie care se practica un unele spa-uri de la noi din Romania.Se numeste Tratament brazilian pentru indreptarea parului si este pe baza de keratina.Este cel mai indicat sa fie facut de catre un specialist asa ca nu te apuca tu singura pentru ca parul este totusi o bijuterie pentru femei(nu degeaba i se mai spune "podoaba capilara").
Aici http://femina.rol.ro/art/37320-56-tratamentul_de_par_cu_keratina.htm ai un site care iti ofera mai multe detalii...
Pretul la salon depinde de lungimea parului si de prestigiul salonului bineinteles.Am vazut oferte de la 400 lei pana la 1500 lei

2 răspunsuri:
| C0rinne a răspuns:

Pai, nu, NU exista. saptamani?! luni?! n.ai sa te mai speli pe cap atata timp?! straight face. eu il am drept, deci, n.am o problema cu asta big grintongue

| AlexaAle09 a răspuns:

Doar daca ti l intinzi cu placa dar nu sta asa de mult sta doar 2-3 zile.
Funda