| helloSweety a întrebat:

Am parul cret si foarte des si mi-l intind cu prie rotativa de la babyliss ....cum sa ma tund sa-mi steie bine si cu parul intins si cu parul cret nu vreau scurt! Ce ziceti mi-ar sta bine filat ca sa numai imi steie asa dde umflat?

Dau funda :*

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Filat ți-ar sta mai adunat și nu "buhăit" cum obișnuiesc eu să-i spun. dar să iși inceapa scările de undeva din zona cefei și nu de mai sus că atunci iși va sta in toate direcțiile, numai cum vrei tu nu.

| EuEuEuNutella a răspuns:

Cred ca filat ti-ar sta bine, si nu cred ca ti-ar mai sta umflat, big grin poti sa incerci daca vrei