| cripsontyphoon a întrebat:

Exista o metoda de indesire a parului care chiar sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| LauraHM a răspuns:

Masca cu ulei de ricin, albus de ou, miere si ulei de maslina de fiecare data inainte sa te speli pe par. Te uzi pe par, orice masca intra mai bine in parul ud decat cel uscat. Dupa care te dai cu masca in par(mai mult la radacina) si stai macar jumate de ora dupa care te speli. Am folosit si eu si mama masca asta si daca te ti de ea si o faci cat de des poti te asigur ca o sa vezi rezultate. O sa creasca mult mai repede, se indeseste si o sa ai si un par sanatos.

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Daca te duci la o farmacie naturista si intrebi acolo sunt remedii bune, eu am incercat Chelstop (sampon+lotiune) si a dat rezultate. Nu era grava situatia, dar a functionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine au functionat fiolele revalid impreuna cu vitaminele de la a la z. In perioada aia aveam la firisoare noi de ma inebuneau. -.-"

Daca te razi des o sa ti se faca firul mai gros.

| kiri11 a răspuns:

Incearca uleiul din nuca de cocos, desi iti sugerez si gama Vivse Senso Duo care este destul de buna happy

| mimi0202 a răspuns:

Samponul+balsamul de par de la Favisan. (cel mai pentru cresterea parului). Le-am incercat si pot sa spun ca parul se indeseste si creste considerabil. Eu, personal, am fost foarte multumita de el. happy