| anonim_4396 a întrebat:

Exista tatuaje pentru maxim o luna?
In niciun caz nu mi-as face unul permanent sau semipermanent.
As vrea sa fie de distractie asa, cateva zile, probabil dupa m-as plictisi.

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Da, exista. Poti citi mai multe aici :
http://www.tattoo-culture.ro/Tatuaje-temporare_25.html

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Există.

| RaraSeeDY a răspuns:

Tatuajul este teporal, adica intre o saptamana si o luna. Acesta costa jumate din pretul unuia permanent happy
Si eu vreau sa imi fac dar unul permanent, nu judec nu vreau sa fiu judecat dar acela va fi ceva ce m-a va marca pe viata happy! Mult noroc

| Expressions a răspuns (pentru RaraSeeDY):

Te plictisesti de orice tatuaj eventual. La fel cum te plictisesti de aceeasi haina purtata zi de zi, de aceeasi freza, etc.

| RaraSeeDY a răspuns (pentru Expressions):

Da stiu la ce te referi si iti dau dreptate. Sper ca te-am ajutat mai suswinking

| Moonset a răspuns:

Poti sa iti faci henna sau tatuaj semipermanent.