| DunhiLL91 a întrebat:

Exista diferenta mare intre un tatuaj permanent si unul semipermanent? din punct de vedere vizibil ma refer! adica daca pot pacali pe cineva eu avand un tatuaj permanent zicand ca e semipermanent?! happy

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Pai cred ca poti, deoarece sunt la fel de vizibile, insa cel semipermanent se mai sterge pe parcurs.

| DunhiLL91 explică (pentru Classy):

Eu ma refeream la modul de tatuat ( "de batere a tatuajului " ) daca e vreo diferenta vizibila intre cele 2 feluri de tatuaj semi sau permanent