| ioana375 a întrebat:

Exista un alt tip de ceara pentru epilatul inghinal sau se foloseste ceara normala cu care ne epilam pe picioare?

Răspuns Câştigător
| NoName2105 a răspuns:

Pai o poti gasi la magazinele naturiste, la farmacii sau la hipermarket-uri. costa vreo 10 lei..intrebi de ceara pentru epilatul inghinal, cei de la farmec au thinking totusi eu zic sa te lasi pe mana unor profesionisti prima data. succes oricum! happy

2 răspunsuri:
| NoName2105 a răspuns:

Exista una mai speciala si mai delicata. Dar mai bine te duci la salon, nu costa mult, si te poti irita acasa happy. papa ^^

| ioana375 explică (pentru NoName2105):

Cum se numeste sau cum trebuie sa cer, unde o pot gasi si cat costa? big grin

| NoName2105 a răspuns (pentru ioana375):

Pai o poti gasi la magazinele naturiste, la farmacii sau la hipermarket-uri. costa vreo 10 lei..intrebi de ceara pentru epilatul inghinal, cei de la farmec au thinking totusi eu zic sa te lasi pe mana unor profesionisti prima data. succes oricum! happy