| Amaa1817 a întrebat:

Hei, am nevoie de anumite sfaturi legate de epilatul la salon.Peste cateva zile ma duc la mare si as vrea sa ma epilez pentru prima data cu ceara la salon inghinal si pe picioare dar imi e rusine, nu imi e ca o sa ma doara cat de rusine...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu te mai du daca iti este rusine

| deliqventa13 a răspuns:

Daca esti pudica, exista 2 variante
1.Incerci sa te epilezi acasa
2.Te gandesti ca nu esti singura care face asta si ca asta este meseria acelei doamne.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Ok. deci nici eu nu ma duc deoarece si mie imi e rusine, mama mea se duce si cand ma duc cu ea nu are nici o jena. Ea se gandeste ca femeia aia a mai vazut multe. laughing) nu o sa iti zica nimic. Sau daca nu vrei sa mergi te face mama ta daca stie. Se gaseste ceara in farmacii. Bafta! :*