| LifeEndsWithADream a întrebat:

As vrea sa imi fac suvite albastre sau verzi. Am parul saten, s-ar vedea cu nuantator? De unde pot sa cumpar aceste culori? Pana acum am vazut doar culorile standard (blond, brunet, roscat), Sau exista alt produs pe care l-as putea folosi in afara de vopsea? as vrea doar pe o perioada de timp (cca 2-3 luni max)

Răspuns Câştigător
| DdDdde a răspuns:

Si eu am parul saten si mi.am facut suvite. eu am fost la coafor si mia combinat el acolo niste culori ca sa iasa albastru pentru ca numai avea si se vad super tare!

1 răspuns:
| sasukeneji2000 a răspuns:

Pai iti poti lua sampon noantator din supermarketuri sau farmacii.Eu iti recomand sa-ti faci suvite intr-o parte verzi si intr-o parte albastre! Eu cred ca verde si albastru sunt doua culori frumoase din care nu poti sa alegi si care merg bine impreuna!