| HeartBeat_5869 a întrebat:

Există vreo șansă să mă fac roșcată,avand părul negru dar fără să mă decolorez? Precizez că vreau cu vopsea semi-permanentă.
Si dacă nu,cu ce îmi pot decolora părul și cât costă?
Imi cer scuze pentru insistență, știu că am mai pus o intrebare asemănătoare!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu iese nicio nuanță de roșcat dacă nu te decolorezi în prealabil.
Poți folosi orice decolorant, important e să fie de 12%.
Cel de 6% decolorează brunetul foarte puțin, și nu va ieși nuanța dorită de roșcat.
Un decolorant costă în jur de 8-12 lei.
Baftă!

1 răspuns:
| Emmmmmm a răspuns:

Daca nu te pricepi du-te la un coafor...nu iti ia mai mult de 50 lei :*