| lolelia a întrebat:

Exista vreo diferenta intre periuta de dinti electrica si periuta de dinti cu vibratii, sau sunt la fel? daca nu sunt la fel, care e mai buna?

Răspuns Câştigător
| IRaluca a răspuns:

Cea cu vibrati dupa cum suna si numele doar vibreaza precum cea electrica se si roteste cea ce o sa te ajute la o periare mult mai eficienta decat cea cu o periuta care vibreaza sau una simplawinking

2 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Electrica e un pic mai buna aia cu vibratie curata mai greu,, eu asa zic.

| ƳourMind a răspuns:

Cea electrica, ptc prin periajul manual nu reusesti sa indepartezi tot dar electric, sunt mai multe rotiri=> o curatare mai buna
Bafta!