| anonim_4396 a întrebat:

Ce periuta de dinti electrica e buna pentru inceput?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Eu am si de aia si tot pe cea clasica o folosesc

| Alliss91 a răspuns:

Buna! Eu am o periuță electrica de la nevadent, este foarte buna, o folosesc de 2 ani și ceva și nu am avut probleme. Periuța vine cu 10 rezerve, are 3 trepte de viteza, vine cu încărcător care se incarca la priza și bateria care o are periuța tine destul de mult. Dar sunt și altele mai performante daca doresti!

| PetruPetruPetru a răspuns:

Oral B

| miculajutorsfaturi a răspuns:

Buna, acest ghid te ajuta sa alegi care este cea mai buna periuta de dinti electrica. Gasesti foarte multe recomandari si sfaturi happy

https://miculajutor.ro/......comandari/