| dedfgv a întrebat:

Exista vreun fond de ten, corector, sau pudra la ladys care sa acopere bine de tot imperfectiunile?

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu am primit un fond de ten, dar cred ca se gaseste si aici.Este foarte bun, acopera toate imperfectiunile.Este de la Neutrogena(mineral sheers power foundation).

| KaRy a răspuns:

Eu am un fond de ten de la Avon : fond de ten calmant. Si e foarte bun, cel putin pentru mine.

| Niakit a răspuns:

Eu sunt foarte multumitaa de fondul meu de ten "Healthy mix"de la Bourjois. l.am ales pentru ca e si sanatos(nu apar cosuri, acnee si nici un fel de astfel de consecinte) si pentru ca acopera toate imperfectiunile happy

| AndreeaMe a răspuns:

Iti recomand gama Isabelle Dupont. Este net superioara fata de celelalte produse. Gasesti produsele Ladys aici http://ladys-cosmetic.ro/cosmetice-ladys/