| PartyLoll a întrebat:

Exista vreun machiaj care da iluzie de ochi verzi? Eu ii am caprui.

3 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Da, lentilele. laughing)
Acum serios vorbind: nu exista un machiaj care sa dea iluzie de ochi verzi happy Daca ar fi existat l-as fi folosit demult.
sper ca te-am ajutat :*

| BlueOctober a răspuns:

Nu exista, doar iluzii pentru ochi mai mari, poti sa accentuezi maroul din ochi cu verde si auriu pamantiu, depinde si in ce moment al zilei vrei asta.Sa imi spui daca iti e de folos

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Doar daca ochii tai au o tenta de verde, adica sunt undeva intre caprui si verzi. atunci poti sa folosesti nuante de maro, bej, mov, rosu.