| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Există vreun remediu pentru bătăturile din palme?

9 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da.
Sunt tot felul de creme.
Totusi, cel mai bine ar fi sa renunti la ceea ce iti produce bataturile respective. Faci sala fara manusi?

| sierra1 a răspuns:

Cum le-ai făcut?

| Bizon95 a răspuns:

Nu mai downloada atata p0rn rolling on the floor

| GouDidodino a răspuns:

Te lasi de mațocheala

| morfeo a răspuns:

Nu exista, uite eu fac tractiuni zilnic si am niste bataturi de te sperii. O data pe luna le tai cu forfecuta, dupa care frec cu piatra de calcaie. Si sunt din nou fine ca de nou nascutlaughing Cel mai bine e sa le tai parerea mea, in 5 minute dispar.

| darrio2007 a răspuns:

Alta intrebare stupida de-a ta.

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru darrio2007):

M-ai făcut să râd, serios!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Există remedii la fel sau exact ca si pentru bătăturile din talpă, cremele sunt solutia, gasesti la Avon o crema dedicată pentru bătaturi, desigur crema este pentru bataturile in talpă, dar merge si pentru aceea din palmă ca doar tot din corpul tau fac parte si mîinile.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Te dai in fiecare seara cu crema de maini