| VelvetLight a întrebat:

Exista vreun remediu pentru cosurile de sub piele? happy

Răspuns Câştigător
| Gheboianu_Octavia_1995 a răspuns:

Remediul traditional este acela de a incalzii un ac si de a te intepa! (nu e prea placut), dar daca esti rabdator/rabdatoare vei observa ca se duc de la si! In general sunt pencte albe de grasime, ce cu timpul se ard si dispar! Daca rei poti incerva o masca de fata din fulgi de porumb si ou pe care o aplici pe fata si apoi freci bine! Succes! Funda?
p.s esti fan mj?

| VelvetLight explică (pentru Gheboianu_Octavia_1995):

Da, sunt fan M.J laughing Si sunt fata ( am observat ca ai pus in paranteza "rabdator/rabdatoare)hee hee

| VelvetLight explică (pentru Gheboianu_Octavia_1995):

Si ti-am dat fundita pentru masca cu fulgi de porumb si ou pentru ca este la indemana oricuibatting eyelashes happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai încercat şi o cură de detoxifiere cu argilă internă? E destul de chinuitoare dar merită, 21 de zile între ciclul menstrual iei un pahar de apă cu un plic de argilă dizolvat de seara.NU ai voie,cafea,grăsimi, cola, carbogazoase în general, carne roşie şi prăjeli, primele 7 zile sunt de detoxifiere restul de energizare.
Te pup!

| Camelisa a răspuns:

Iti recomand dermatologul!
Nu ace incalzite si stiu eu ce Doamne...
Sa NU incerci asa ceva!