| popescu_9120 a întrebat:

Cu ce sa tratez bataturile de la picioare? m-au ros ciupinii rau.nu pot umbla in sandale sau altceva pentru ca nu ne da voie la scoala rolling eyes iar leocoplast daca pun il pun degeaba. un remediu ceva. ce sa ac.sa ma dau cu crema cu ce?

1 răspuns:
| LadyNaty a răspuns:

Da,intreaba la farmacie sau la plafar de o crema anume pentru ce ai tu si iti poti pune un pansament in acea zona ca sa nu se mai frece rana...pentru ca apoi se face mai rau:p!