| putina61 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un remediu pentru cosurile de pe fata DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IoaNa1428Dmd a răspuns:

Cumpăra de la Gerovital, gelul de fata Stop Acnee. Costa 12 lei, dar este o binecuvântare! Chiar curata fata de coșuri.
Aveam o fata foarte "infecta" înainte să-l folosesc. Acum este curata! Îți recomand gelul din toată inima.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti incerca cu tinctura de iod (o iei din farmacie) dar ai grija ca pateaza si ramane cam o zi pata.

| Dinu_Ioana_2000 a răspuns:

Nu te da cu nimic.
du-te la un dermatolog si sigur te va ajuta.
happy iti poti strica tenul daca incerci toate prostiile care ar presupune ca vindeca cosurile. Sunt niste minciuni.
si eu am incercat cu toate mastile naturale, dar nimic.

| Cristina281606 a răspuns:

Dacă vrei ceva natural, poți folosi :apa cu bicarbonat, lămâie cu miere, ceai se musetel(te speli de 2-ori pe zi, la fel și cu bicarbonatul), dar îți poți lua din farmacie ZINERIT