| roxy_5007 a întrebat:

Fac sala de un an dar am o intrebare : cum fac muschi la piept ca am sanii moi si in timp de un an ar trebui si ceva muschi la piept help please

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Vorbeste cu cineva de la sala sa te indrume, ar trebui sa faci exercitii cu greutati pentru pectorali, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

kratos
| kratos a răspuns:

Mergi la instructor si vorbeste cu el despre asta. Este singurul in masura sa-ti recomande ce aparate sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Futai mai mult si vafi totul ok