| mikiela a întrebat:

Fac taebo acasa in fiecare zi.Pe langa asta ce exercitii as mai putea face pentru coapse si abdomen cat mai eficiente astfel incat sa se vada rezultate in 14 zile?

5 răspunsuri:
| pinkpupix a răspuns:

Pilates, sunt cele mai bune exercitii, deoarece alungesc si muschii si nu vei arata ca o culturistawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa se vada rezultate trebuie rapide trebuie sa tii neaparat o dieta. Degeaba muncesti daca pui inapoi gramele arse in timpul exercitiilor cu o mancare si un stil de viata neadecvate.

| Gya_8215 a răspuns:

Pai vezi tot pe youtube exercitii pentru coapse.Si bravo tie ca faci taebo si eu intr-un timp am facut m-am dezvoltat foarte repede!

| row a răspuns:

Nu te astepta cu rezultate peste noapte, citeste mai mult aici http://www.taebofitness.ro/, ar putea sa te ajute mult de tot

| morena_4541 a răspuns:

Si eu fac tae-bo zilnic, pe langa exercitiile lui billy blanks mai fac si astea(tot tae bo, dar sunt mai solicitante:P): http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html
Folosesc si zat de cafea, cu care frec zonele afectate de celulita sau care vreau sa dispara, sau crema cellulight de la elmiplant.si am un corp de invidiat. aaa, era sa uit.de curand mi-am luat un dispozitiv pentru masaj din plastic(4, 5 lei:D)cu care ma masez zilnic, si beau si 2 l de apa pe zi. daca faci toate astea, bianca dragusanu va fi geloasa pe corpul tau:P