| alecsasweet a întrebat:

Fetele am si eu niste nelamuriri. Unde purtam rochiile cocktail?
http://www.choies.com/......irt_p32042 Acest "costumas" (nu stiu cum sa ii spun) este de tip cocktail? As putea purta asa ceva la o cumetrie? :D multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Din punctul meu dde vedere, genul acestor rochii se poarta la petreceri, genul de petrecri intre iesit la club si nunta. nu este deloc simpla, dar nici potrivita pentru o nunta. mai degraba vara cred ca s-ar lua, la petrecerile la piscina gen bonton.

| alecsasweet explică (pentru dianainsta01):

Dar eu nu vreau sa o port la o nunta, ci la un botez, de fapt la petrecerea de dupa botez happy

| dianainsta01 a răspuns (pentru alecsasweet):

Da, eu zic ca e in regula, cred. e frumoasa. dar este cam frig acumlaughing