| RoRoxana a întrebat:

HeLp pLsssad
Cum Pot scapa de Cosuri?[Cat mai repedee]
Deci nu am acnee sau cosuri din acelea mari...sunt micuTee'dar destul de multe...Eu folosesc propolis si la inceput chiar a dat rezultate dar acum parca imi apar si mai multe.Am incercat sa folosesc si fond de ten dar tot se vad si imi stric si tenul de pe acum.Am folosit foarte multe creme dar niciuna nu a dat roade.Stiu ca e varsta si chestii de genu' dar am colege care nu au nici macar un cos pe fatacrying

Funda MaRee!love struck

Răspuns Câştigător
| snowflake a răspuns:

Banuiesc ca esti destul de micuta pentru fond de ten si creme.
incearca betadina, este mai buna decat propolisul, sau vit A (pui pe cos.)
acum, trebuie sa ai o igiena f buna pentru a preveni aparitia cosurilor. incearca sa te speli dimineata si seara cu clearasil, da rezultate, previne aparitia cosurilor happy

2 răspunsuri:
| catalina_8997 a răspuns:

Eu folosec de vreo 2 luni Pure Skin de la gerocosen o crema bazata pe argila si zinc cu aroma de grapefruit si iris si este o minune. Cel putin in cazul meu a dat roade... si nu costa nici mult

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Buna... si eu aveam aceas problema ca si tinehappy dar acu de cand ma dau cu Dermogent nu mai am nici un coshappy il gasesti la plafar si este si ieftin si folositor happy plss funditabatting eyelashes