| dancapitan a întrebat:

Fetele, ce parere aveti de cizmele cu sireturi? ce va place si daca aveti acasa asa ceva?

4 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Eu am cizme cu şireturi...sunt foarte ok. Am şi botine cu şireturi, depinde foarte mult cum arată în rest, nu?

| alexandra_8659 a răspuns:

Nu am dar mi-ar placea. Daca se poate, cat mai lungi. happy

| Andreea_5313 a răspuns:

Am avut o pereche.
Erau suberbe si tin minte cat m-am plans ca nu'i placeau mamei si pana la urma tot le-am cumparat.
Pentru mine nu conteza ce e la moda, ce-mi place, aia-mi cumpar nu ma intereseaza ca e de la Leonardo sau de la chinezihappy
Bafta!

| pissy_3104 a răspuns:

Nu am, dar depinde cum arata thinking
Sunt interesante love struck
Mie`mi plac cele deschise la culoare thinking:Xlaughing)