| PisssiMitziii a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmele UGG?:]

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Le ador love struck.Le port cu blugi albastrii, crem chiar si cu rochite si cu un cardigan asortat.Imi plac cele crem si roz. Exact asa cum a zis si @VeşnicRătăcitoare sunt "Feminine, comode şi la modă".
happy

| Siracuzia a răspuns:

Îmi plac. Feminine, comode şi la modă.

| Kerli a răspuns:

Mi se par cele mai urate cizme din istorie

| andrul a răspuns:

Mie imi plac foarte mult dar dupa ce am vazut stirea aia cu animalele jupuite mi-a cam trecut.Acum incerc sa caut unele fake care nu sunt din piele intoarsa naturala.Anul trecut am gasit unele superbe la real si aratau exact ca cele originale doar ca nu erau din piele naturala ci ecologica si au fost si doar 80 lei.

| Rapunzell a răspuns:

Vrei sa stii adevarul despre cizmele UGG? Citeste si vizioneaza asta: http://saccsiv.wordpress.com/......melor-ugg/

| Classy a răspuns (pentru Rapunzell):

:O e ingrozitor! Doamne eu nu am UGG, desi am vrut sa imi iau...Ma bucur asa de mult ca nu am facut'o si nu o voi face! Saracele animale! sad n'am putut urmari pana la capat ca e prea crunt ce li se intampla) :O

| Rapunzell a răspuns (pentru Classy):

Este groaznic! Si nu inteleg de ce le jupoaie de vii? Cata cruzime poate fi pe lumea asta sad Si noi ne bucuram ca suntem in pas cu moda!

| Classy a răspuns (pentru Rapunzell):

Asa'i...ai multa dreptate...mi'e asa de mila de ele crying

| madalici a răspuns:

Dragute... seamana cu niste animalute, faza aiurea e ca le poti purta numai cada e uscat afara...happy