| whiterose26 a întrebat:

Fetele, ce produse Dove folositi? Care produse vi se par cele mai bune? Cele de la Dove, Nivea, Y.R,etchappy :*

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Mie imi plac ff mult produsele dove.sunt ff hidratante si lasa pielea f hidratata.eu folosesc gelurile de dus si imi plac f mult.si cremele de maini, balsamul de par. sunt super si miros f frumos.

5 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Cu siguratnta Dovelove struck bestiala firma

| whiterose26 explică:

Multumesc tuturor pentru. raspunsuri, m-am convins ca alegerea facuta nu e gresita.Numai bine!:*

| albinuta_2886 a răspuns:

Eu folosesc doar sapun dove si creme de corp de la nivea.

| habibi2012 a răspuns:

Eu Dove si sapun sampon gel de dus si crema pentru par

| buhaha a răspuns:

Buna nu ai vrea sa devii reprezentant avon?