| DeniiMeow a întrebat:

Fetele creţe sau fetele cu părul îndreptat? Argumentati big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Fetele cu parul drept.

| pwp a răspuns:

Fetele cu parul drept. Cele crete arata ca un pudel.Nu stiu cum intra peria in parul ala...Dar au avantaj ca nu trebuie sa se pieptene prea des happy

| Dimineata a răspuns:

Fetele cu parul indreptat, deoarece ele au mai multe modalitati de a se coafa, iar pentru cele crete e mai dificil.
Daca o fata e creata vrea sa aiba parul indreptat. Iar daca o fata are parul indreptat vrea sa aiba parul cret. Asa e tot timul. Toti vrem sa avem ceea ce nu avem, niciodata nu ne multumim.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Fetele cu parul cret daca vrei sa ai mereu parul rebel si aceiasi forma.
Fetele cu parul drep daca vrei mereu alta forma si foarte chic.

| Marian3rd a răspuns:

Fete frumoasa sa fie gagici sti tu chesti de genu feminin este de ajuns!

| sweeet14 a răspuns:

Fetele cretehappy