| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele crete?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea urat le sta parul, nu am o opinie buna.

| mona a răspuns:

De mica mi-am dorit sa fiu creata, imi plac cretele

| JustMusic a răspuns:

Mi se pare ca le scoate in evidenta, si ca nu mai trebuie sa stea jumate de ora sa si-l aranjeze.

| mimiwewem a răspuns:

Ce părere să am? Și eu sunt creață.

| MioaraParalescu a răspuns:

Imi plac sunt simpatice! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu ce sa zic despre,, fetele crete,, dar parul cret e cel mai tare-si zic asta pentru ca eu am parul cret, pentru ca daca nu il aveam eu nu mai ziceam. si totusi cred ca fetele cu parul cret sunt mai dragute decat cele cu parul lins...bine, acum depinde si de persoana...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu inteleg de ce majoritatea spun ca fetele crete sunt cele mai dragute, mi se pare ca parul drept e mult mai aranjat, pare mai des, mai lung, eu nu suport parul cret laughing

| mimiwewem a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Bună.
Părul creț se poate îndrepta, dacă nu știai.
Și țin să te anunț că și acest tip de păr se poate aranja la fel de bine ca și cel drept. Vrei să-ți spun avantajele și dezavantajele părului drept/creț?

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru mimiwewem):

Da, stiu ca parul cret se poate indrepta, si am vazut mai multa lume ca prefera parul cret mai mult decat parul drept, acum fiecare cu parerea lui, eu doar mi-am spus-o pe a mea. happy

| mimiwewem a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Okhappy