| razadeluna a întrebat:

Pe voi va bate mama la cap cu genu de observatii : "prinde-ti parul in coada, sau nu cu bretonul prea lung / in ochi, etc, ca trebuie sa fie ordonat, aranjat samd?

14 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Daaa!

| DenysaLove a răspuns:

Nubig grin
Sunt o fericitalaughing
Tata ma bate la cap ca tunde-te etc laughing

| Kenny a răspuns:

Tot timpul. Simple observatii gen "prinde-ti parul" au dus la certuri nasoale rau. M'am obisnuit. laughing

| PauLa.M a răspuns:

Dar stii de ce iti spune sa nu stai cu parul in ochi, nu? Din cauza parului care iti intra in ochi risti sa ai probleme chiar sa dai in strabism (ochi incrucisati). ce preferi?

| dianafofiu a răspuns:

Mdalaughing. Pe mine ma pune mereu sa stau dreapta big grinbig grin:big grinbig grinbig grin
asa ca nu esti singura care primeste observatii. cred ca aproape toate fetele au "probleme"d-astea tonguetongue

| byoana a răspuns:

Eu cu mama acum nu mai am probleme de genu asta, dar cand eram mica da imi tot6 spunea sa imi prind parul si sa ma duc sa ma tund ca imi vine bretonu in ochi sa\i tot felul de chesti din astea.

| Alice_2134 a răspuns:

Mie imi zice zilnic sa-mi strang parul si sa stau dreapta sad

| Shinen a răspuns:

Ba da. De exemplu, eu am breton intr-o parte si mi-e foarte greu sa il prind si nici nu imi place. Ma bat toti la cap sa imi prind parul bla bla bla :-> of, of! Dar asta e viata. Nu am de ales, chiar daca nu imi place.

| mihaela0205 a răspuns:

NU... dar nu ma lasa cu parul desprins la scoala...in rest fac ce vreau

| GiiaaBăă a răspuns:

Pe mine mamaie si tata ma sacaie sa-mi prind parul in coada! Mama nu! La scoala ma lasa sa ma duc cu parul desfacut asa ca... ma duc! Nu am breton, am decat suvite si par lung pana la fund!

| DeDeTweety a răspuns:

Cand imi dau parul intr-o parte nu suporta deloc mama.
acum, fiind in vacanta si vazandu-ma mama zilnic, am si uitat cum imi statea cu parul intr-o parte...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
cand eram mica
happy
dar acum nu am probleme de genu :p