| blackporcelain a întrebat:

Fetele, cum doriti sa aratati?

Răspuns Câştigător
| mriuls a răspuns:

Asa cum sunt nu vreau sa ma schimb [ nu sunt perfecta pentru ca perfectiunea nu poate fi atinsa de un simplu om] nu sunt nici extrem de frumoasa dar sunt multumita asa cum sunt big grin

12 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

laughing Pai doresc sa arat ca si acum adica sa am un cap,doi ochi,doua urechi, doua maini, doua picioare.

| KyraW a răspuns:

Cum doresc sa arat la FIZIC? Pai eu sunt multumita cum arat,dar daca ar fi dupa mine fata ideala arata cam asa:nici prea inalta,nici prea scunda,satena,cu parul lung,ondulat, cu ochii verzi, sanii.nu prea mari,un corp bine modelat (nici prea exagerate formele dar nici prea "batz" ca sa zic asa) si ar trebui sa aiba o personalitate puternica,dar glumeata,intelegatoare, dar jucausa.happyCam asa e fata perfecta (care nu exista, desigur laughing )

| LissLiss a răspuns:

Exact asa cum sunt!; x Sunt ft multsumita!batting eyelashes

| Kannaaaaa a răspuns:

Eu sunt multumita de cum sunt acum happy, nu arat exceptional dar nu exista perfectiune. + ca nu trebuie sa ceri mai mult decat ai ca ti se poate lua si acel putin adica sa nu fi lacom, egoistwinking, ma prefer asa imperfecta cum sunt

| Ana_7904 a răspuns:

90-60-90 tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul rosu - sange, ochii verzi ca de pisica, greutate potrivita, silueta clepsidra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa cum sunt acum, doar dacă aș avea păr drept.

| Lollipopy a răspuns:

Misto rau de tot.

| There a răspuns:

Asa cum sunt acum! Ma simt bine in pielea mea. happy

| There a răspuns:

Cum m'a lasat Dumnezeu.Asa imi place.Si nu imi este rusine happy
Am mai zis odata da nu cred ca s-a postat.