| CrissuLinii a întrebat:

Cum ati vrea sa aratati voi? Cum ar fi fata perfecta? Ce doriti de la viitor? Pe scurt as vrea sa imi spuneti cat de perfect ati vrea sa aratati? Cum?:* Funda:X

Răspuns Câştigător
| 123lalala a răspuns:

Buna, pai sa fiu sincera as vrea sa fiu putin mai inalta, mai calma, toleranta cu cei din jur, mai slaba si cu o alta culoare la par.In privinta viitorului imi doresc, in primul rand sa am sanatate, sa am o cariera si sa imi gasesc marea dragoste :X
fundita?

| CrissuLinii explică (pentru 123lalala):

Da fundita:* Rasp. tau e ff frumoshappy

| 123lalala a răspuns (pentru CrissuLinii):

Multumesc :*

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Mi-as dori sa slabesc 6 kg, si sa scap definitiv de parul nedorit de pe maini si picioare, sa nu mai fie nevoie sa ma epilez la fiecare 2 saptamani tongue, in rest sunt multumita

| iuuliia a răspuns:

1. Îmi place cum arăt, nu vreau să schimb nimic.
2. Fata perfectă? Nu ştiu să-ţi răspund.
3. Păi vreau să fac o facultate şi să ajung medic.
4. Nu vreau să arăt perfect, îmi place cum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Toti tindem catre perfectiune, insa nu exista cuvantul PERFECT!
Sunt multumita de mine asa cum m-a lasat Dumnezeu.
Te pup!