| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Fetelee, dau fundalove struck! Am avut gene false pentru un eveniment, iar dupa ce mi le-am dat jos ale mele sunt mult mai rare, scurte, chiar daca aplic rimel. E o schimbare destul de mare straight face. DE CE? Cum le pot face sa arate ca inainte? Mentionez ca genele false au fost aplicate la salon.

3 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Cu ulei de ricin:* Alta medota nu stiu. Nu trebuia sa iti aplici gene falze. Puteai pur si simplu sa iti cumperi de la un magazin benzi ce gene si sa ti le aplici acasa. Nu ti le puneai direct pe genele tale si la cativa mm distanta si era perfect. Oricum, uleiul de ricin e bun:*

| ancan a răspuns:

Pai ai putea sa te dai cu ulei de ricin, ca acestea sa creasca mai repede. dar ai grija, nu trebuie sa folosesti rimel in timpul tratamentului cu ulei de ricin, deoarece acesta va aluneca de pe gene.happy

| aangelia a răspuns:

Ulei de ricin
si eu folosesc
e 4 lei la farmacie