| Ľαuяα a întrebat:

Fetelor...am nevoie de niste idei. mi-am cumparat ceva pantofiori cu siret si fara toc, si nu prea am idee ce sa pun sus.Camasile nu imi plac si nu port, deci as vrea ceva tricouri, maieuri, etc.happy
Tnx gilrs`:*

Răspuns Câştigător
| Tinadragutza a răspuns:

Eu as zice sa iti ei o bluza cat mai larga o pereche de colanti si asta-i treaba sau o bluza mulata cu o curea pe talie si niste blugi mulati sa iti scoata in evidenta faormele daca ai forme frumoase daca nu incearca ce e mai sus succes :-)

4 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Poti sa-ti iei o bluza neagra, discreta, peste care sa-ti pui un maieut alb, transparent. O fusta de blugi maxim pana la genunchi ar merge bine cu restul tinutei. Incearca. Si sa-mi spui daca-ti place, la prima intrebare pe care o sa o pun, sau printr-um mesaj. Succes,,, PA!

| Ľαuяα explică:

Multumesc fetelorbig hug

Hey Adutza...ne cunoastem?thinkingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge un tricou si o vesta geaca ceva. ochelari de soare si o fusta sau pantaloni mulati. Acum cum vrei depinde

| Adutza_1444 a răspuns:

Hey Ľauяa >; Dbig grin<