| LazyJohnny a întrebat:

Fetelor, am o intrebarehee hee! Cum vi se par baietii cu pistrui? Răspunde-ti sincer, nu mă supăr laughing!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte frumoşi şi diferiţi de ceilalţi băieţi.Atrag atenţia oriunde şi dacă mai au şi un comportament frumos este perfect!
Vreau să am un prieten aşahee hee

15 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Depinde de fizionomia feţei. Pune niste poze.hee hee

| Soowhaat01 a răspuns:

Depinde de persoana. La altii le sta bine, la altii nu.

Dar, atata timp, sa spunem ca esti intr-o relatie cu un baiat astfel. Te mai intereseaza? Daca tu il iubesti, chiar nu mai conteaza daca are sau nu pistrui.

Bafta!

| gohsty a răspuns:

Mi se par draguti blushing :d

| olivikkka a răspuns:

Depinde, daca are trasaturi frumoase si plus pistrui chiar mi se pare dragut, dar daca este urit la infatisare si plus pistrui mi se pare dezgustator, succes

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Depinde. Unii sunt draguti, altii nu. blushing

| stefioctavia a răspuns:

Sunt foarte draguti.Baietii cu pistrui sunt rari.

| BlackCinnamon a răspuns:

In primul rand, intrebi asta pentru ca iti este frica de imaginea ta, sunt sigur/sigura ca tie iti place de tipul respectiv (stii tu cine), dar iti esti frica sa nu fii luata de ras. Important e sa te simti bine cu el, nu sa iti pese de ce crede lumea.

| CinevaNecunoscut13 a răspuns:

E simpatic.

| kiss100 a răspuns:

Draguti big grin

| CioOpAciOoPss a răspuns:

Depinde de baiat. Unii pot fi draguti alti mai putin draguti!winking
De exemplu singurul baiat cu pistrui pe care il cunosc eu e ft dragut. big grin

| Numacunosc a răspuns:

Sunt draguti ..si eu ca fata am pistrui si lumii nu ii pasa...big grin

| Andreea_deea_1997_c a răspuns:

Buna imi dai si mie un vot, te rog http://e-concurs.org/concurent-gabriela.html va rog eu

| ancuta15 a răspuns:

Sunt foarte si foarte draguti sincertongue

| AllxAlice2456 a răspuns:

MI se par simpaticihee hee