| catalin1948 a întrebat:

Fetelor am si eu o intrebare, ce va atrag la noi baietii?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

N-am înţeles întrebarea.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Sa fiti respectuosihee heebuni timizi(plac mie):Xsa va purtati cu noi ca si cum am fi printesele voastrehee heenu prea mult ca apoi ne folosim de voihee heesi sa fiti frumosii:Xmai simplu sa fiti buni happysa fiti voioh go on

| bOse a răspuns:

Georgiana, ma faci sa ma simt special big grin

| NuAmHabar a răspuns:

Un baiat ar trebui sa fii>>atent, dragut, glumetz, ingrijit(in primul rand)si sa stie sa fie politicos

| Gosh. a răspuns:

Psihic.ma atrage un tip politicos, de treaba, care sa stie cum sa ma faca sa rad.
Fizic.mor dupa baietii creti, sincera sa fiuhee hee

| melissa_3397 a răspuns:

Pe mine una cum arata adica daca e lukrat ( adica face sala) imi sare privirea repede la el laughing)...:-d in prinkipiu sa arate bine si sa nu fie fitos pentru mine daca e de treaba si sa arate cat de cat bine este de ajunstongue

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Pe mine ma atrag tipii care stiu cat de cat ce vor de la viata.Pe deasupra mai e si partea sensibila si felul cum isi surprind partenera cu gesturi dragute. A si apreciez tipii spontani cu simtul umorului carora le plac subtilitatilehappy Cam asta e tot

| AnOnImA_6308 a răspuns:

Hmmm...thinking sa zicem naturaletzea

| Georgiana_4310 a răspuns:

Ce ne atrage, poate.Pe mine una ma atrage tipu' serios, care stie ce sa vorbeasca si cand, tandru...Cam atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puterea
Dragostea pentru catelusismug [ adica ce poate fi mai dulce decat un baiat cu catelu la plimbare, fie ca e un caine mai fioroslaughing]
Amuzamentul
Pasiunea cu care se implica unii in meciurile de fotbal, pai daca sunt asa pasionali pe teren in pat cum or fi smug
Sensibilitatea de care dau dovada cand sunt intr'o relatie
Stilul vestimentar, sa fie cat de cat ok nu sa zici ca e luat din colectii de anotimpuri diferiteoh go on
Parul natural
Ochii, daca zici ca au lentile de contact sau sunt caprui inchisi eu deja ma topesc
Vocabularu
Seriozitatea, ce poate fi mai sexy decat un baiat care zice fiecare cuvant clar si raspicat si nu i se citeste nicio urma de amuzament
Baietii care au abdomenu ok si poarta tricouri mulate
Baietii care poarta blugi nu aia care zici ca au iesit de la sala de sport
Parfumul... ah ce imi mai place sa il simt cand sarut un baiat pe gat
Si sunt multe de zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima vedere ochii si zambetul...
dupa aia caracterul...