| Anduuu a întrebat:

Fetelor, am si eu o problema:(( trebuie sa merg sa-mi iau haine pentru scoala, am trecut a9-a.Problema e ca eu am soldurile late si nu prea stiu ce blugi s-ar potrivi...cu blugi cu talie joasa arat cam asa http://www.e-joy.ro/uploads/pics/asanu-243379791679985d8 31ea_300_420_.jpg e foarte nasool, cei cu talie inalta imi vin bine dar...imi scot soldurile si mai mult in evidenta! Ce tip de blugi mi s-ar potrivi! Daca nu gasesc ceva sa-mi vina bine pentru ce tip de pantaloni as putea opta? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
exista si blugi cu talie medie,ai putea incerca la zara berska,mark and spencer(au aici cu talie mai inaltuta), si eu am soldurile ca si tine, iar astia mi se par destul de buni-nu-mi ies"suncile" din eihappysi ma fac destul de supla.ai putea incerca un fel de corsete/burtiere care iti aplatizeaza abdomenul si asa chiar nu se mai vede nimic.Cred ca nu e urat sa ai solduri late,din potriva baietii le considera f sexi, trebuie doar sa stii cum sa ti le pui in valoare. poti gasi pantalonii ideali doar daca mergi in magazine si probezi mai multe modele, si vezi in care iti sta mai bine.succeshappy

1 răspuns:
| Anduuu explică:

Aia nu-s eu sa stiti.