| Anduuu a întrebat:

Fetelor, am si eu o problema:(( trebuie sa merg sa-mi iau haine pentru scoala, am trecut a9-a.Problema e ca eu am soldurile late si nu prea stiu ce blugi s-ar potrivi...cu blugi cu talie joasa arat cam asa http://www.e-joy.ro/uploads/pics/asanu-243379791679985d8 31ea_300_420_.jpg e foarte nasool, cei cu talie inalta imi vin bine dar...imi scot soldurile si mai mult in evidenta! Ce tip de blugi mi s-ar potrivi! Daca nu gasesc ceva sa-mi vina bine pentru ce tip de pantaloni as putea opta? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Daca ai ''forme nedorite'', atunci eu ti-as recomanda sa porti pantaloni de acest gen http://www.maxine.ro/detaliu-Pantaloni-7418.html (dar pe ce culoare vrei tu + ca acel manechin este o marime mai mica a panatloniilor, dar daca iti iei pantaloni cu vreo 2-3 marimi mai mari, atunci vor arata pe tine superb! ) :)

---> Sper ca te-am ajutat! :o3

---> Evita culoarea negru a blugilor/pantaloniilor, deoarece negru poate sa te faca grasa, chiar daca nu esti! :(

1 răspuns:
| Fineness a răspuns:

Iti dau un sfat:Ia-ti pantaloni de la femei (oameni mari)-acolo au talie inalta, iar in josul pantalonilor te duci la croitor sa ti-i taie!