| Emeraude a întrebat:

Fetelor, avand in vedere ca Pastele bate la usa cu tot alaiul sau de specialitati din carne de miel, drob, cozonaci, s. a. m. d., cum aveti de gand sa va pastrati in forma? Mai ales ca nu este nici prea mult timp de "recuperare", majoritatea ne intoarcem la treaba intr-o saptamana. Eu de obicei nu prea pun kilograme de sarbatori, chiar daca ma infrupt din toate, dar as vrea sa aflu metodele voastre, in caz ca ma vor intreba unele prietene/colege. Paste fericit!

Răspuns Câştigător
| CaptainUnicorn a răspuns:

Pai si eu ma cam infrupt din toate, dar nu exagerez, si nu cred ca e indicat pentru nimeni, de sarbatori [mai ales de Paste, unde vorbim de oua si carne rosie] sunt pline spitalele de intoxicatii alimentare. Iar dupa ce trece perioada, trec pe sport; sport care imi face si placere, gen role, baschet, bicicleta, ca tot vine vremea de iesit din casa in perioada asta big grin

4 răspunsuri:
| Emeraude explică:

@Flav, esti fata?hee hee

| Flav a răspuns:

Diete, moda, silueta, dive. Mda. Mancati ce va place, simtiti-va bine fara griji, nu va mai ingrijorati de ochiul lumii sau ca prietenele arata mai bine.
Paste fericit!

Răspuns utilizator avertizat
| dani28 a răspuns:

Mananci moderat, cate putin din fiecare, asa sa-ti treaca pofta...