| EllaBlackEyes a întrebat:

Fetelor, care ati trecut prin experiente neplacute la coafor? Povestiti aici. Eu dupa ultima patanie am prins groaza de ele si acum mi-e frica sa ma mai duc undeva sa-mi ia din varfuri sad

Răspuns Câştigător
| mesabbsta a răspuns:

Pffa laughing cred ca toate am trecut prin asta. la mine cel mai dezastruos a fost o data cand m-am dus sa imi tund varfurile despicate. mentionez ca parul meu era cam pana la fund de lung, i-am explicat coafezei ca vreau sa imi taie DOAR varfurile, iar la sfarsit parul meu era mai scurt de umeri straight face

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Eu am avut vreo 5 experiente de genu, am fost la 5 saloane si de fiecare cand vroiam breton imi iesea foarte urat. In sfarsit am gasit un salon foarte bun unde nu am probleme, pfiuuu.

| MMihai a răspuns:

O femeie normală la cap, sub 35 de ani, -rara avis- nu are ce să caute la coafor, decât ca să se tundă.

| CristalClear a răspuns:

Am patit si eu asta...Si nu ma mai duc la ACEL coafor, dar in alta parte te poti duce dar sa-i spui CLAR SI LIMPEDE ca vrei sa-ti taie DOAR varfurile ca sa nu te trezesti cu parul lung pana la... urechi. happy

| CristalClear a răspuns:

Apropo,patania mea a fost ca mi-a taiat aia breton de 1 cm...

| andymarie a răspuns:

Taie-ti-le singura atunci, ca sa nu mai fii asa de ingrozita!