| Scliparici a întrebat:

Fetelor care este parfumul vostru preferat?
Numele si o scurta descriere a acestuia (cum miroase, daca e dulce sau nu, de ce va place etc)

Răspuns Câştigător
| alexandraskizwx a răspuns:

Un air d'escapade - de la Givenchy. E PUR SI SIMPLU SUPERB! eu l`am luat din russia si am ramas profund impresionata de mirosul ala =p~ il recomand love struck

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie imi place ''The best'' este un parfum italian...are un miros usor dulce, dar proaspat

| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

Mie îmi place foarte mult. Nuu, ador parfumul Today Tomorrow Always, de la Avon. Pur şi simplu miroase. minunat. Nu e prea dulce, dar nici foarte fresh. E perfect. Mie mi se pare un parfum foarte foarte mişto.

Pa paa. C :

| Mwha a răspuns:

Mie imi place fire de la oriflame. Are un miros foarte placut, si nu este foarte puternic.

| GinaGina a răspuns:

Coco Chanel ...merita incercat, e inexplicabil mirosul

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Momentan este Giordani Gold de la Oriflame. Este un parfum clasic, deloc dulce, potrivit pentru persoanele mai sobre, cu o aromă plăcută.

| StanAnaMaria a răspuns:

Carrolina Herrera 212 Vip. Dulce dar fresh in acelasi timp. Mirosul impune prezenta si eleganta!