| anonim_4396 a întrebat:

Care este personajul vostru anime preferat? De ce? Făceţi-i o scurtă descriere.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Naruto.
Imi place la el ca a inceput de jos nimeni nu ii dadea nici o sansa.
A munci ca sa ajunga sus...

| Cupcakestar a răspuns:

In momentul de fata personajul meu preferat dintr-un anime este Mikasa din Shingeki no kiojin.
Mi-a placut din prima pentru ca este iubitoare, grijulie, insa si extrem de puternica. Imi place ca nu se da batuta niciodata.
Al tau care este?≧◠◡◠≦

| FrageAntwort a răspuns (pentru Cupcakestar):

Îmi este foarte greu să aleg un singur personaj, dar voi spune Naruto, deoarece mă regăsesc în anumite aspecte ale caracterului său.

| Tofu a răspuns:

Konata din Lucky Star fiindca e amuzanta si draguta ^_^