| madalinaioana08 a întrebat:

Fetelor caut disperata un ruj portocaliu deschis nu spre rosu... spre nuanta pielii. stie careva vreun site sau de unde as putea gasi? mentionez ca sunt din Ploiesti si am fost in omnia mall nou si vechi si nu am gasit nimic..va roggggg help me!

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Http://ro.strawberrynet.com/......il/117889/

http://4.bp.blogspot.com/......eschis.jpg

Poţi să cauţi în cataloage Avon, au acolo toate nuanţele.

| AnabelleKr a răspuns:

Am gasit un ruj portocaliu deschis la B&B si e de la Seventeen. A costat vreo 27 lei, dar e bun.
Daca vrei, pot sa-ti cumpar unul si sa ti-l trimit prin posta cu ramburs.
Lasa-mi mesaj. puppy dog eyes

| madalinaioana08 explică (pentru AnabelleKr):

Da lasa-mi id-ul tau de mess.ii poti face o poza rujului? daca nu-ti cer prea mult...sa nu-l iau degeaba.